Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Ležící akt

A68/069

Rudolf Kremlička (1866-1932)

LEŽÍCÍ AKT

1925
Kresba tužkou na papíře, 240x317 mm, sign. a dat. vpravo dole monogramem "RK 1925".

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.