A68/076
Richard Brun (1908-1980)
VEČERNÍ MELANCHOLIE I.
Pastel na papíře, 430x600 mm, sign. vpravo dole "R. Brun", na zadní straně opatřeno autorským štítkem a razítkem Českého fondu výtvarných umění Brno. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně.