A68/077
Richard Brun (1908-1980)
ŽENSKÉ POSTAVY
Kombinovaná technika - akvarel a pastel na papíře, 537x375 mm, sign. vpravo dole "R. Brun". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně.