A68/084
Alois Mikulka (1933)
SOUBOR ČTYŘ GRAFIK
Přechod hraniční State Louis: 1993. Kolorovaný linoryt na papíře, 145x210 mm, sign. vpravo nahoře "A. MIKULKA". Šťastný nový rok! Kolorovaný linoryt,115x105 mm, sign. a dat. pod tiskem uprostřed dole "L. MIKULKA 1988". Vzkaz. Linoryt na papíře, 150x105 mm, sign. pod tiskem tužkou "A. Mikulka", na zadní straně přípis: "PF 95 M. Novotný". P. F. 1997. Serigrafie na papíře, 85x128 mm, zn. pod tiskem uprostřed dole "State Louis".