Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Portrét dámy v bílých šatech

A68/105

Anonym

PORTRÉT DÁMY V BÍLÝCH ŠATECH

19. stol.
Olej na plátně, 42,5x36,5 cm. Rámováno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.