A68/107
Anonym
RODINNÝ PORTRÉT
18. stol.
Velmi osobní doklad měšťanské kultury, nadějí i ztracených iluzí konkrétní rodiny přelomu 18. a 19. století. Olej na plátně, 42x53,5 cm. Rámováno.