Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Venkovská společnost

A68/108

Anonym

VENKOVSKÁ SPOLEČNOST

18. stol.
Žánrový motiv veselé společnosti popíjející víno před venkovským stavením. Středoevropské zpracování typicky holandského námětu. Olej na dřevěné desce (jedle), 18,8x26,8 cm. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.