A68/108
Anonym
VENKOVSKÁ SPOLEČNOST
18. stol.
Žánrový motiv veselé společnosti popíjející víno před venkovským stavením. Středoevropské zpracování typicky holandského námětu. Olej na dřevěné desce (jedle), 18,8x26,8 cm. Rámováno.