A68/110
Pierre Édouard Frere (1819-1886)
ŽÁNROVÁ SCÉNA S DĚTMI
1869
Olej na plátně, 25x19,5 cm, sign. a dat. vlevo dole "E. Frere. 1869". Rámováno.
Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí.