A68/111
Sándor Beregi (1876-1943)
MUKAČEVO
Olej na plátně, adjustované na kartonu, 47x40 cm, sign. a zn. vpravo dole "S. Beregi Mukačevo". Stav A.
Sándor Beregi - malíř pocházející ze Zakarpatské oblasti. Maloval portréty či krajinomalby. Působil v Užhorodě a Miškolci. S největší pravděpodobností zahynul v koncentračním táboře.