Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Letní venkovská krajina

A68/114

Edvard Michael Jensen (1822-1915)

LETNÍ VENKOVSKÁ KRAJINA

Olej na plátně, 70,5x104,5 cm, sign. vpravo dole "E. M. Jensen". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.