A68/115
Neurčený autor
ZÁPAD SLUNCE V ZÁMECKÉM PARKU
kolem r. 1900
Olej na plátně, 49,5x81,5 cm, zn. vpravo dole "G. Guesta". Rámováno, zaskleno.