A68/121
Augustin Mervart (1889-1968)
POTEMNĚLÝ BŘEZOVÝ HÁJ
1911
Olej na plátně, 88,5x83 cm, sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart. 1911.". Rámováno.