A68/127
Bohumil Berghauer (1910-1972)
PŘEDJAŘÍ
Olej na plátně, 65,5x53 cm, sign. vpravo dole "B. Berghauer". Rámováno. Stav A.
Bohumil Berghauer - autodidakt, malíř krajin, figurálních obrazů a portrétů, působil v Bosonohách u Brna. Používal též jméno Horyna.