A68/129
Gustav Bauer (1874-1933)
BRANKA DO ZAHRADY ZA ZDÍ
1917
Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 32,3x26,6 cm, sign. a dat. vlevo dole "GUSTAV BAUER 1917.". Rámováno.