A68/131
Alfred Jirasek (1863-1931)
CESTA S PODZIMNÍM MOTIVEM
Olej na plátně, 40x51 cm, sign. vlevo dole "A JIRASEK", na zadní straně opatřeno adresným štítkem. Rámováno. Stav A.