A68/141
Alexi F. Vlasov (1952-2009)
PŘÍSTAVNÍ MOST S LOĎKAMI
Olej na plátně, 60,5x90,5 cm, sign. vpravo dole "A. Vlasov". Rámováno. Stav A.