A68/147
Jozef Hanula (1863-1944)
DÍVENKA V KROJI
Olej na plátně, 46x21,5 cm, sign. vlevo nahoře "HANULA". Rámováno. Stav A.
Jozef Hanula - slovenský malíř a pedagog, jeho dílo zasáhlo do dějin vývoje slovenského výtvarného umění na začátku 20. století.