A68/154
Vasilyi Afanasiyev Petuhov (1914-?)
LENINŮV PROSLOV NA RUDÉM NÁMĚSTÍ
1973
Olej na plátně, 128,5x178 cm, sign. a dat. vpravo dole "Petuhov 73".
Stav C.