A68/211
TŘÍZÁSUVKOVÁ KOMODA
Bavorsko, Mainfranken
1. pol. 18. stol.
Komoda v barokním tvarosloví, na čtyřech řezbovaných nohách, s dynamicky prohýbanou a lomenou fasádou a boky, dýhovaná ořechovou dýhou a kořenicí, zdobená páskovou intarzií. Rozměry 57x37 cm, v. 71 cm.