A68/214
ZRCADLO
Itálie
konec 18. stol.
Zrcadlo s rámem ze zlaceného vyřezávaného dřeva, zdobeným motivy rozvilin, rokajů a perlovcem, nad horní římsou po stranách v kartuších reliéfní ženské profily, ve středu váza s květy a girlandou. 108x58 cm.
Stav C.