Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Prosklená vitrína - jedna dvířka

A68/227

PROSKLENÁ VITRÍNA - JEDNA DVÍŘKA

Francie konec 19. stol.
Jednodveřový korpus z měkkého dřeva dýhovaný palisandrovou dýhou intarzovanou květinovým motivem, zdobený mosaznými rokajovými aplikami. Na profilovanou čelní stranu vitríny tvarově navazuje i dvakrát ohýbané sklo ve dvířkách. Uvnitř napevno vložená trojice polic. 164x85x64 cm. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč