A68/227
PROSKLENÁ VITRÍNA - JEDNA DVÍŘKA
Francie
konec 19. stol.
Jednodveřový korpus z měkkého dřeva dýhovaný palisandrovou dýhou intarzovanou květinovým motivem, zdobený mosaznými rokajovými aplikami. Na profilovanou čelní stranu vitríny tvarově navazuje i dvakrát ohýbané sklo ve dvířkách. Uvnitř napevno vložená trojice polic. 164x85x64 cm.
Stav restaurováno.