Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Židle biedermeier

A68/232

ŽIDLE BIEDERMEIER

Čechy 30. léta 19. stol.
Pár elegantních židlí z dubového dřeva, zdobených linkovou intarzií, na čtyřech prohnutých nohách propojených třemi trnožemi. V. sedáku 51 cm. Celk. v. 94 cm. Stav A. Sedáky nově čalouněné.