A68/240
SELSKÁ ŽIDLE
Čechy
19. / 20. stol.
Selská židle z jedlového dřeva na kónických nohách, s rovným opěradlem. 88x36x38 cm.
Stav odpovídající stáří.
Konstrukčně pevná, bez poškození, drobné požerky hmyzu (neaktivní), mírně erodovaný povrch.