Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Selská židle

A68/240

SELSKÁ ŽIDLE

Čechy 19. / 20. stol.
Selská židle z jedlového dřeva na kónických nohách, s rovným opěradlem. 88x36x38 cm. Stav odpovídající stáří. Konstrukčně pevná, bez poškození, drobné požerky hmyzu (neaktivní), mírně erodovaný povrch.