A68/303
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY
Francie, po r. 1838
Dámský prsten z bílého zlata, v koruně osazený téměř kulatým přírodním diamantem brusu Old Europe, vzácně bílé barvy (F-G-H) a čistoty I1 o rozměrech Ø 5,5-5,9x3,7 mm a vypočtené hmotnosti 0,80 ct a okolo celkem 24 drobnými diamanty (ve dvou řadách) o celkové vypočtené hmotnosti 1,56 ct. Značeno výrobcem. Opatřeno Zprávou o šperku České gemologické laboratoře Ostrava 2020. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 6,25 g.
Velikost prstenu: 54