A68/304
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM
Dámský prsten ze žlutého a bílého zlata, osazený v koruně solitérním diamantem briliantového brusu o hmotnosti ca 0,24 ct, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 1,50 g. Velikost prstenu: 50 Stav A/B.