A68/320
ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI A KORÁLY
Československo, 30. léta 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata, osazený v koruně trojicí růžových korálů, dvěma nepravidelnými perlami béžového odstínu a 8 diamantovými routami. Puncovní značka Z-45, ryzostní číslo.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 4,63 g.
Velikost prstenu: 56