A68/323
ZLATÝ PRSTEN - HAD
Prsten ze žlutého zlata v podobě stočeného hada s očima osazenýma diamantovými routami, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 1,21 g. Velikost prstenu: 56 Stav A/B.