A68/324
ZLATÁ BROŽ
Československo, 20. / 30. léta 20. stol.
Elegantní dámská brož z tmavě žlutého zlata v artdecovém tvarosloví, zapínání s pojistkou. Puncovní značka Z-45, mistrovská zn. "FF", ryzostní číslo.
Au ryzost
585/1000.
Celková hmotnost 3,93 g, d. 4 cm.