Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Soubor biedermeierových sklenic

A68/402

SOUBOR BIEDERMEIEROVÝCH SKLENIC

Čechy, 2. třetina 19. stol.
10 číší z bezbarvého, barevně vrstveného, uranového, lahvově zeleného, opálového a mléčného skla, zdobeno brusy a pestrou emailovou malbou se zlacením a stříbřením s motivy kvítků, rozvilin a ornamentů či upomínkovou řezbou nápisu, resp. vedut z Teplic a okolí. V. 12 - 17 cm. Stav A-B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.