Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Malovaná číše

A68/403

MALOVANÁ ČÍŠE

Čechy / Rakousko, 19. stol.
Cylindrická, v oblasti hrdla zvonovitě rozšířená číše z bezbarvého skla, ve spodní polovině zdobená brusy, v horní části průběžnou transparentní malbou barevnými emaily s motivy lučních květů, zlacené okraje. V. 10,5 cm. Stav B.