A68/403
MALOVANÁ ČÍŠE
Čechy / Rakousko, 19. stol.
Cylindrická, v oblasti hrdla zvonovitě rozšířená číše z bezbarvého skla, ve spodní polovině zdobená brusy, v horní části průběžnou transparentní malbou barevnými emaily s motivy lučních květů, zlacené okraje.
V. 10,5 cm.