A68/405
DÓZA
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dóza (cukřenka) oválného půdorysu z bílého alabastrového skla, mosazná montáž s víkem na stěžejce a zámkem, bez klíče, zdobeno řezbou s vinařskými motivy, na víku zlacenou.
12,5x10x7 cm.