A68/406
DÓZA
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dóza (cukřenka) obdélného půdorysu, mosazná montáž s víkem na stěžejce a zámkem, bez klíče, zelené alabastrové sklo, celoplošně dotvářené kaménkovými brusy a barevnou emailovou malbou drobných kvítků se zlacenými lístky.
13x10x8,5 cm.