A68/408
BROUŠENÁ MISKA
Čechy (patrně Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších), 2. čtvrt. 19. stol.
Obdélná miska z tmavě zeleného skla, vnější strana bohatě zdobená kaménkovými brusy, zlacený obloučkový okraj a v zrcadle plastická zlatá malba s motivem kytice.
13x10x3,5 cm.