Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stolní sada

A68/425

STOLNÍ SADA

Čechy, Karlovy Vary, Moser,
20. stol.
Devět pohárů z nápojové soupravy Neri, spolu: tři kompotové misky, čtyři talířky, malá miska a džbán, bezbarvé sklo zdobené brusy. Poháry v. 16,5 cm, 16 cm, 14,5 cm a 13,5 cm, misky komp. 13x6 cm, 12,3x3,3 cm (1x), talířky Ø 16 cm, džbán v. 27 cm. Neznačeno. Stav A-B.