Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Nápojová sada

A68/426

NÁPOJOVÁ SADA

20. stol.
Nekompletní sada bezbarvého tenkostěnného nápojového skla obsahuje 10 větších (v. 17,5 cm) a 11 menších (v. 15,5 cm) pohárů na víno, 5 sklenic na sekt (v. 18,5 cm) a 5 likérek (v. 9 cm). Neznačeno. Stav A.