A68/432
STOJAN NA KVĚTINY
Morava, Krásno nad Bečvou, Samuel Reich & Co.,
30. léta 20. stol.
Poloakt stojící dámy s květinami v rukou, stylizovaný v artdecovém tvarosloví, na kruhovém podstavci s otvory na aranžování květin, lisované opálové sklo.
V. 19,5 cm.
Neznačeno.