Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Talíř s galantní scénou

A68/503

TALÍŘ S GALANTNÍ SCÉNOU

Slovensko, Holíč, Holitscher Fayencemanufaktur, 2. pol. 18. stol.
Hlubší kruhový talíř se zvlněným okrajem, fajáns, bělavá glazura, v zrcadle pestře malovaný galantní výjev v krajině, podél okraje snítky květů. Ø 23,3 cm. Značeno modře "HF" v ligatuře. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.