A68/503
TALÍŘ S GALANTNÍ SCÉNOU
Slovensko, Holíč, Holitscher Fayencemanufaktur,
2. pol. 18. stol.
Hlubší kruhový talíř se zvlněným okrajem, fajáns, bělavá glazura, v zrcadle pestře malovaný galantní výjev v krajině, podél okraje snítky květů.
Ø 23,3 cm.
Značeno modře "HF" v ligatuře.
Stav restaurováno.