Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Střevíc

A68/512

STŘEVÍC

Slovensko, Holíč, Fayencemanufaktur - připsáno, 2. pol. 18. stol.
Nádobka ve tvaru dobového střevíčku, fajáns, bíle glazováno, malováno lidově stylizovanými florálními motivy ve vysokožárných barvách v tónech zelené s manganovou kresbou a žluté. 14,9x5,5 cm. Neznačeno. Stav B.