A68/512
STŘEVÍC
Slovensko, Holíč, Fayencemanufaktur - připsáno, 2. pol. 18. stol.
Nádobka ve tvaru dobového střevíčku, fajáns, bíle glazováno, malováno lidově stylizovanými florálními motivy ve vysokožárných barvách v tónech zelené s manganovou kresbou a žluté.
14,9x5,5 cm.
Neznačeno.