A68/513
MYSLIVEC
Slovensko, Holíč, Holitscher Fayencemanufaktur,
2. pol. 18. stol.
Fajánsová plastika stojícího lovce v rokokovém kabátci, žlutých kalhotách, botách s přezkami a třírohým kloboukem, s flintou v pravé ruce a kožešinovou taškou přes rameno, na nízkém kruhovém soklu imitujícím terén, s opěrkou v podobě kmínku stromu.
V. 20 cm.
Značeno manganem "H".
Stav restaurováno.