A68/514
LÉKÁRENSKÁ NÁDOBA
Itálie, 18. - 19. stol.
Vázovitá láhev hruškovitého tvaru na nízké patce, fajáns napodobující italskou majoliku, na bílé polevě malovaná girlandovými motivy v tónech modré a žluté s černou kresbou detailů a nápisem.
V. 23 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.