A68/515
LÉKÁRENSKÁ NÁDOBA
Francie, 19. stol.
Fajánsové albarello soudkovitého, ve střední části lehce projmutého tvaru s krátkým širším hrdlem a na vyšší zvonovité patce, na bílé glazuře černě a modře malovaná florální kartuš (věnec) s nápisem "Ex. De Genieure".
V. 27 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.