A68/519
PÁR NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮ
Střední Evropa, 19. stol.
Dvojice dekorativních talířů ve stylu delftské fajánsové produkce, světle modře glazované, kobaltem malovaný dekor s motivem vázy s květinami v zrcadle a stylizovanou florální bordurou podél okraje, opatřeno kovovou montáží k zavěšení.
Ø 35 cm.
Stav restaurováno.