Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Váza historismus

A68/543

VÁZA HISTORISMUS

Patrně severní Čechy, posl. třetina 19. stol.
Majoliková váza v historizujícím tvarosloví, v podobě rhytonu obtočeného delfínem, na oválném soklu o čtyřech volutových nožkách, reliéfní florální dekor, barevně glazováno v pastelových tónech. V. 29,7 cm. Neznačeno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.