A68/543
VÁZA HISTORISMUS
Patrně severní Čechy, posl. třetina 19. stol.
Majoliková váza v historizujícím tvarosloví, v podobě rhytonu obtočeného delfínem, na oválném soklu o čtyřech volutových nožkách, reliéfní florální dekor, barevně glazováno v pastelových tónech.
V. 29,7 cm.
Neznačeno.