Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dvojice šálků s podšálky

A68/563

DVOJICE ŠÁLKŮ S PODŠÁLKY

1. pol. 19. stol.
Dvojice cylindrických šálků s hlubšími podšálky, bílý porcelán s monochromním tištěným dekorem krajinných vedut, resp. galantního páru, zlacené obruby a štafáž. V. šálků 6,5 cm, Ø 12,5 / 13,5 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.