A68/563
DVOJICE ŠÁLKŮ S PODŠÁLKY
1. pol. 19. stol.
Dvojice cylindrických šálků s hlubšími podšálky, bílý porcelán s monochromním tištěným dekorem krajinných vedut, resp. galantního páru, zlacené obruby a štafáž.
V. šálků 6,5 cm, Ø 12,5 / 13,5 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.