A68/564
DVOJICE ŠÁLKŮ
Patrně Rusko, 19. stol.
Dva moka šálky cylindrického tvaru s drobnými uchy a hlubšími podšálky, bílý porcelán, zdobeno barevnou malbou s motivem ovocného zátiší a florální ornamentiky / iluzivní zavěšenou drapérií s květinovým vzorem na lososovém fondu, zlacená štafáž, obruby i interiéry šálků.
V. šálků 6,2 cm a 6,3 cm, Ø podšálků 12,3 cm a 13 cm.